KAĞITHANE ÇİĞ KÖFTE PAKET SERVİS KAĞITHANE ÇİĞ KÖFTE PAKET SERVİS

Fast Food, Çiğ Köfteci,
İstanbul / Kağıthane / Kağıthane

Adres: Kağıthane(Merkez) Mah. Kağıthane Kağıthane İstanbul

Telefon: 0(212) 324 90 80

Cep Telefonu: 0(532) 773 75 49

Diğer Telefonları: 0(212) 324 90 79

YOL TARİFİ: google.com

Firma Bilgileri

İKRAM ÇİĞ KÖFTE ,KAĞITHANE SULTAN SELİM MAHALLESİNDE ÇİĞ KÖFTE DÜKKANI. ikram çiğköfte sanayi mahallesi,

Ürün ve Hizmetler

Paket servisimiz vardır lütfen arayınız.

Telefon:0212 324 90 80 

İkram Çiğköfte Kağıthane 

SERVİS VERDİĞİMİZ BÖLGELER:KAĞITHANE ,SANAYİ MAHALLESİ,LEVENT,MASLAK,BEŞİKTAŞ,ETİLER,İŞ KULELERİ,YAPI KREDİ PLAZA,TEKFEN TOWER,173 PLAZA,LEVENT PLAZA,NEF 09,NEF 08,NEF 163,OTO SANAYİ,BEYAZHANE, FİNASBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ,SAFİR,SABANCI KULELERİ,1455 PLAZA,PARK PLAZA,İZGİZ PLAZA,MASLAK PLAZA ,NURTEPE,AYAZAĞA,SULAR İDARESİ,POLİGON,DARÜŞŞAFAKA,ATATÜRK OTO SANAYİ VE CİVARLARI. Mehmet Usta İlk Çiğköfte İşene 1980 Yılında 4. Levent Mevkinde El Arabasında Başlamış Daha Sonra İstanbul'un Semtlerinde Çeşitli Bölgelerde Dükkan Açıp Bayilik Verecek Kadar Büyük Bir Firma Haline Gelen İkram Çiğköfte İstanbul'lulara Bu Eşsiz Lezzeti Tattırmış Ve Halen Dünyanın En Tatlı Acısı Olan Çiğköftemizi Tattırmaya Devam Etmektedir.

ÇİĞKÖFTENİN FAYDALARI

Bulgur : İçerdiği posa yani kepekli kısmının, kan değerini ve yağlarını düşürücü etkisi yanında mide ve bağırsak kanserini önleyici yönüde bulunur.
Biber : Bol miktarda C vitamini içerir. Mideyi kuvvetlendirir. İştahı açar ve hazmı kolaylaştırır. Kanamaları önler. Çeşitli kanser türlerine karşı koruyucudur.
Salça : Mide ve bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlar. Bol miktarda A-B-C vitaminleri ihtiva eder, damar sertliğini giderir.
Ceviz : Zararlı kolesterolu önler, yüksek kolesterolu düşürür damar tıkanıklığını önler mide gazını giderir, Grip ve nezleye iyi gelir, Sindirim sistemi bozukluğunu giderir, yorgunluğu ve bitkinliği alır, zindeleşmeyi sağlar, öksürüğü giderir.
Sarımsak : Yüksek tansiyonu düşürür, İştahı açar. Grip gibi salgın hastalıklara karşı koruyucu etki sağlar. Hazmı kolaylaştırır. Böbreklerin normal çalışmasını sağlar. Damar sertliğini önler.
Nar Ekşisi : Kansere karşı koruyucu antioksidanlar bulundurur. Demir ve potasyum içerir. Vücudu ve kalbi kuvvetlendirir.
Maydanoz : İştah açar. Kansere karşı korur. Kalbin yorulmasını önler. Böbrek taşlarının düşürülmesinde yardımcı olur. Romatizmaya faydalıdır.

--------------------------------------------------

çiğköfte kağıthane

seyrantepe çiğköfte

kağıthane çiğ köfte sipariş

çiğköfte sanayi mahallesi

mehmet usta çiğ köfte sanayi mahallesi

ikram çiğköfte sanayi mahallesi

çiğ köfte sanayi mahallesi

ikram çiğköfte kağıthane merkez

meşhur çiğ köfteci kağıthane

kağıthane ikram çiğköfte

sanayi mahallesi çiğköfteci mehmet usta

çiğköfteci mehmet usta sanayi mahallesi

nurtepe çiğ köfte

kağıthane merkez çiğ köfte

sanayi mahallesi çiğköfteci

sanayi mahallesi ikram çiğköfte

ikram çiğköfte kağıthane


 

Anahtar Kelimeler