İKRAM ÇİĞKÖFTE DİKİLİTAŞ ŞUBESİ İKRAM ÇİĞKÖFTE DİKİLİTAŞ ŞUBESİ

Fast Food, Çiğ Köfteci,
İstanbul / Beşiktaş /

Adres: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No 93 Dikilitaş Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0(212) 259 59 86

Diğer Telefonları: 0(212) 258 41 51

Yol Tarifi: google.com

Firma Bilgileri

DİKİLİTAŞ ÇİĞKÖFTECİ DÜKKANI. İKRAM ÇİĞ KÖFTE

Ürün ve Hizmetler

İkram Çiğ Köfte Dikilitaş Şubesi 

Paket Servis 0212 259 59 86
Mehmet Usta İlk Çiğköfte İşene 1980 Yılında 4. Levent Mevkinde El Arabasında Başlamış Daha Sonra İstanbul'un Semtlerinde Çeşitli Bölgelerde Dükkan Açıp Bayilik Verecek Kadar Büyük Bir Firma Haline Gelen İkram Çiğköfte İstanbul'lulara Bu Eşsiz Lezzeti Tattırmış Ve Halen Dünyanın En Tatlı Acısı Olan Çiğköftemizi Tattırmaya Devam Etmektedir.

ÇİĞKÖFTENİN FAYDALARI

Bulgur : İçerdiği posa yani kepekli kısmının, kan değerini ve yağlarını düşürücü etkisi yanında mide ve bağırsak kanserini önleyici yönüde bulunur.
Biber : Bol miktarda C vitamini içerir. Mideyi kuvvetlendirir. İştahı açar ve hazmı kolaylaştırır. Kanamaları önler. Çeşitli kanser türlerine karşı koruyucudur.
Salça : Mide ve bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlar. Bol miktarda A-B-C vitaminleri ihtiva eder, damar sertliğini giderir.
Ceviz : Zararlı kolesterolu önler, yüksek kolesterolu düşürür damar tıkanıklığını önler mide gazını giderir, Grip ve nezleye iyi gelir, Sindirim sistemi bozukluğunu giderir, yorgunluğu ve bitkinliği alır, zindeleşmeyi sağlar, öksürüğü giderir.
Sarımsak : Yüksek tansiyonu düşürür, İştahı açar. Grip gibi salgın hastalıklara karşı koruyucu etki sağlar. Hazmı kolaylaştırır. Böbreklerin normal çalışmasını sağlar. Damar sertliğini önler.
Nar Ekşisi : Kansere karşı koruyucu antioksidanlar bulundurur. Demir ve potasyum içerir. Vücudu ve kalbi kuvvetlendirir.
Maydanoz : İştah açar. Kansere karşı korur. Kalbin yorulmasını önler. Böbrek taşlarının düşürülmesinde yardımcı olur. Romatizmaya faydalıdır.

--------------------------------------------------

Çiğköfte Dikilitaş,

Paket servis çiğköfte,

Dikilitaş çiğ köfte sipariş,

Mehmet Usta Çiğköfte Dikilitaş,

İkram Çiğköfte Dikilitaş,

Meşhur Çiğköfteci Mehmet Usta Dikilitaş


 

Anahtar Kelimeler