EKREM ÇOŞKUN DÖNER TALAS KAYSERİ EKREM ÇOŞKUN DÖNER TALAS KAYSERİ

Döner, Döner Restaurant,
Kayseri / Talas / Talas

Adres: Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı B Blok No 22 B Talas Kayseri

YOL TARİFİ: google.com.tr

Firma Bilgileri

Talas döner, Bahçelievler Talas döner, Yenidoğan mahallesi döner, Kayseri dönerciler, Talas Restaurant, Talas ucuz döner nerede yenir, Bahçelievler uygun döner, Talas Ekrem Coşkun Döner, Kayseri Talas Ekrem Coşkun Döner,

Ürün ve Hizmetler

EKREM ÇOŞKUN DÖNER TALAS KAYSERİ


Yaklaşık 35 yıldır sigortacılık sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, Konya ve Konyaspor aşığı, işadamı Ekrem Coşkun bey kurucumuzdur. EKREM COŞKUN DÖNER 10 Aralık 2013’de Konya’da faaliyetlerine başladı. O günden bugüne büyük titizlik ve özverilerle sizlere en iyi hizmeti vermeye de devam ediyor. Olmazsa olmazlarının en başında “KUSURSUZ BİR HİZMET” anlayışı olan EKREM COŞKUN DÖNER markasının lezzet ve kalite adına çıktığı bu yolculukta asıl hedefi; “HİLESİZ, YÜZDE YÜZ YAPRAK ET DÖNER’in” doyumsuz lezzetini en uygun fiyatla Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmektir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar lezzet ve kalite anlayışımızdaki istikrar sayesinde bugün, Türkiye genelinde 250 şube ile hizmet veren büyük bir aile olduk. Tüm şubelerimizdeki etler yüksek standartlarda hazırlanır. Gelişmiş tekniklerle el değmeden sinirlerinden ayrılan ve yaprak haline getirilen yüzde yüz et dönerimiz, şubelerimize taze olarak ulaştırılır ve günlük ihtiyaca göre döner sektörünün uzmanı ustalarımız tarafından şişlere takılarak servise hazır hale getirilir. Hazırlık sürecinin başlangıcından sonuna kadar her aşamada, temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak değerli misafirlerimize; Kusursuz ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla birlikte hizmet vermek, vazgeçemeyeceğimiz altın kuralımızdır.

---------------------------------------------

Kayseri Dönerciler

Ekrem Coşkun Şubeleri

 Ekrem Coşkun Döner

 Talas Dönerciler, 

Talas Döner Nerede Yenir,

Talasta Pilav Üstü Döner Nerede yenir,

Toplu Döner Sipariş


 

Anahtar Kelimeler