HEYBET DÖNER BEYLİKDÜZÜ HEYBET DÖNER BEYLİKDÜZÜ

Döner, Döner Restaurant,
İstanbul / Beylikdüzü /

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993 Sk. Ferah Residence No:22 Esenyurt / İstanbul

Telefon: 0(212) 890 20 21

Online Sipariş: heybetdoner.dijital.menu

YOL TARİFİ: google.com

Ürün ve Hizmetler


HEYBET DÖNER LOKANTASI BEYLİKDÜZÜ

Odun Ateşinde %100 Gerçek Et Döner

Dönerimizi hazırlamak için kullandığımız etler Afyon ve Keşan'dan gelen sağlıklı etlerden seçiliyor, özel bir marinasyon ile terbiye edilip özenle şişlere diziliyor.

Meşe odunu ateşinde pişirilerek yaprak yaprak kesiliyor ve Konya sarı buğday unundan hazırladığımız sıcacık 'tandır lavaşı' ile servis ediliyor.

Kızıltepe Mercimeğinden Süzme Mercimek Çorbası

Mevsim ne olursa olsun dönerden önce süzme mercimek çorbası içilir. Türkiye'nin en kaliteli ve besin değeri en yüksek mercimeği olan Mardin Kızıltepe mercimeğinden hazırladığımız süzme mercimek çorbamız Heybet'te döner keyfinin vazgeçilmez bir başlangıcı olacaktır.

Siz de bu geleneğe Anadolu'dan soframıza uzanan bu leziz çorbayı tadarak başlayın.

Hamsiköy Usulü Fırın Sütlaç

Taş fırında pişirilen fırın sütlacımızı Hamsiköy usulü günlük taze sütten hazırlıyor, doğal çubuk vanilya ile tatlandırıyor, üzerine Ordu’dan gelen yeni mahsül taptaze fındığı ekleyip servis ediyoruz.

Döner sonrası sütlacımız, yemeğinizi tatlı bir keyfe dönüştürecektir.

Trabzon El Açması Fındıklı Baklava

Döner sonrası özel tavsiyemiz olan baklavamız Trabzon Akçaabat'tan temin edilmektedir. Oldukça hafif ve lezzetli bu tatlı Karadeniz’in eşsiz fındıkları ile hazırlanıyor; hamuru elle açılıyor ve üretiminde doğal şeker kulanılıyor.

Aromasıyla damağınızda unutulmaz bir tat bırakan bu tatlıyı ister porsiyon, ister tepsi olarak sipariş edebilirsiniz.

İskender Soslu Et Döner

Katkısız kepek unundan hazırladığımız kıtır pidemizin üzerine, dana ve kuzu etinden hazırlanmış enfes yaprak et dönerimizi seriyor, üzerine günlük hazırladığımız iskender sosu gezdiriyor, ve özel tuzlu çiftlik tereyağı ekleyerek yanında 'Silivri Tava Yoğurdu' ile servis ediyoruz.

İkramlar / Çubuk Turşusu

Döner yanında ikram olarak sunduğumuz turşular Ankara Çubuk'tan temin edilmektedir. Lezzetini Çubuk'ta yetişen taptaze salatalık ve biberlerden, yörenin özel suyundan ve kullanılan doğal tuzundan almaktadır.

Yayık Ayran

Hafif ekşili ve köpüklü ayranımızı özel çiftlik yoğurdu ve su kullanarak hazırlıyor; üretiminde kesinlikle krema ve soda kullanmıyoruz.

Katkısız ayranımız doğal ve sağlıklı olmasının yanında döner ile birlikte oldukça lezzetli bir içecektir.'Heybet Döner Lokantası' bir yeme içme işletmesi olmasının ötesinde bir kültür/lezzet mozaiğidir. Bu mozaiğin her bir parçası bu coğrafyanın eşsiz birer mahsulüdür aslında.

Şöyle ki; dönerimizi hazırlamak için kullandığımız etler Edirne ve Afyon'daki besicilerden temin edilmektedir. Ayrıca döner ile servis edilen ve sarı buğday unundan hazırlanan 'tandır lavaşı' Konya ilimizin mahsulüdür.

Yine bu eşsiz lezzetlerimizin ayrılmaz birer parçası olan Ankara'nın meşhur çubuk turşusu, döner öncesi özellikle tavsiyemiz olan Mardin Kızıltepe mercimeği ile yapılmış süzme mercimek çorbası ve yemek sonrası tatlı olarak beğeninize sunulan Trabzon el açması fındıklı baklava bu mozaiğin naçizane birer parçasıdır.

İşte Heybet; herkesin tadına aşina olduğu geleneksel ve yöresel bu kültür lezzetlerini şehir hayatının gereksinimlerine uygun bir şekilde hazırlayıp, modern bir mimari ile inşa edilmiş işletmemizde sunulmasına olanak verirken, bu coğrafyanın eşsiz lezzetlerine de sahip çıkmayı hedeflemektedir.

Bu sebeptendir ki 'Heybet' bu ulu coğrafyanın saygın ve hürmetli bir sofrası olacaktır.


Niş Mutfak Gıda İşletmeleri
Caner AKSU