ERCAN RESTAURANT BAŞAKŞEHİR İSTANBUL ERCAN RESTAURANT BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

Et Mangal, Steakhouse Restoran,
İstanbul / Başakşehir / İkitelli

Adres: Ziya Gökalp, Atatürk Blv. No:112, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Telefon: 0(212) 422 00 00

Cep Telefonu: 0(552) 347 51 61

E-posta Adresi info@ercansteak.com

İnternet Sitesi: https://www.ercansteakhouse.com/

Facebook Adresi: Tıklayınız

YOL TARİFİ: google.com

İnstagram: instagram.com

Firma Bilgileri

ERCAN STEAKHOUSE RESTAURANT BAŞAKŞEHİR İSTANBUL |STEAK,ANTRİKOT,TBON,DALLAS STEAK,BİFTEK,BONFİLE,DANA LOKUM,KUZU ŞİŞ,DANA ŞİŞ,

Ürün ve Hizmetler

ERCAN STEAKHOUSE RESTAURANT BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

ERCAN STEAKHOUSE & BARBEKÜ

Başakşehir’de 6 bin 500 metrekarelik alana kurulan Ercan Steakhouse dünyanın en büyük et restoranı unvanını elinde bulunduruyor . Ayrıca restoranımızda, özel olarak biberonla beslenen Japon Koi balıkları, bayan müşteriler için Türkiye’de ilk defa uygulanan bayan vale hizmeti, barbekü için özel olarak tasarlanan localarıyla, kendi ürettiğimiz ve satışa çıkarttığımız birçok özel ürün ile hizmetinizdeyiz.

Düğün, nişan yemekleri için Ercan’ın ikinci ve üçüncü katlarında 800 ve 1200 kişilik konferans salonlarımızda toplu olarak hizmet vermekteyiz.

Ercan’da her yiyecek tüm detaylarına dikkat edilerek hazırlanıyor. Özenle seçilerek 28 gün boyunca dry aged yöntemiyle dinlendirilen etlerimiz damaklarınıza lezzet patlaması yaşatacak.

SİZİN İÇİN TASARLANDI

Sizin için her detayı düşündük…

Yemekten sonra restoranımızda vakit geçirmeniz için her misafirimize yemekten sonra özel sunumu ile semaver ikram ediyoruz. Siz yemek yerken çocuklarımız oyun parkımızda eğitimli personelimiz gözetmenliğinde oyun oynayabilir. Türkiye’de bir ilk olan restoranımızın içindeki hediyelik eşya mağazamızdan ilginç ürünleri inceleyebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca şarküteri reyonumuzda şeflerimizin özel tarifleri ile hazırlanmış et ve şarküteri ürünlerini satın alabilirsiniz.

Grup olarak geldiğinizde toplantı odamızdan faydalanabilir, özel localarda etinizi istediğiniz gibi kendiniz barbeküde pişirebilirsiniz.
 

Anahtar Kelimeler